Od jakiegoś czasu korzystam z…

Od jakiegoś czasu korzystam z #iphone i żałuje.

pokaż spoiler żałuje, że nie kupiłem go wcześniej.

Przez ostatnie 5 lat korzystałem z androidów, tańszych i droższych, i we wszystkich było dokładnie to samo: lagi, bugi, zawiechy – musiałem wyłączać aplikacje, robić resety, tylko po to, żeby jakoś to działało. Nawet gdy miałem flagowca musiałem wiele razy robić hard reset, bo nie dało się inaczej. Na swoim pierwszym smartfonie instalowałem kilkanaście różnych wersji androida, modowanych specjalnie po to, żeby działał chociaż odrobinkę szybciej (nie działał). .
Dodatkowo, większość tych telefonów miało sto różnych dodatkowych „innowacyjnych” funkcji z których nie korzystałem, i przy każdej możliwości usuwałem lub wyłączałem. Np w moim galaxy s7 był pulsometr… którego użyłem dosłownie 3 razy.

A iphone? Wyciągam z pudełka, ustawiam podstawowe rzeczy i już, działa. Otwieram aparat, klikam, i mam ładne zdjęcie – nie musze się bawić w jakieś tryby profesjonalne. Mam otwarte 50 aplikacji w tle – zero lagów. Safari ma kilkanaście kart – to samo.
Ludzie hejtują apple, bo drogie, bo specyfikacja z 2k15 roku, bo od lat ten sam design.Spuszczają się nad chińskimi smartfonami za 200 dolarów z 16 rdzeniami „a twuj ajfon ile ma? 4? haha xd”

Bez żadnych wodotrysków, i działa, jak należy – tak można podsumować te telefony. Więc jeśli macie okazje – kupcie sobie i sami się przekonajcie. Ja polecam. Wważam, że warto już te 3k zapłacić, bo to jest sprzęt na lata, który jest po prostu dobry. Wiele razy słyszałem to z ust innych ludzi i nie wierzyłem ale teraz z czystym sumieniem stwierdzam, że to prawda.
#telefony #oswiadczenie #ios #android